Pełen mocnych brzmień teledysk

Agnieszka & Piotr

Odtwórz wideo
Bardzo dobrze układała się nam współpraca z ta firmą. Filmy z wesela są rewelacyjne😍📹 Świetne są ujecie z drona! Polecam!
Agnieszka Chmielewska
Zobacz historię Pary

Nasz wyczekany dzień

Z Aga i Piotrkiem spotkałam się na skypie, bowiem na stałe mieszkają w Warszawie. Umowę spisaliśmy elektronicznie. Zdecydowali się oni na realizacje swojego filmu ślubnego z dwoma operatorami oraz ujęcia z drona. To wróżyło duże wesele.

Szampańskie przygotowania

Na dwa dni przed ślubem kontaktowałam się z Agą, aby omówić wszystkie szczegóły tego dnia. Do domu Pani młodej przyjechaliśmy w trójkę, ja Kuba i Janusz latający dronem, aby wykonać ujęcia domu rodzinnego. Agnieszka i Piotrek bardzo estetycznie przygotowali swoją ślubną, nazwijmy to kolokwialnie „wyprawkę”, buty ślubne, suknia, garnitur, biżuteria. Mieliśmy sporo czasu, by na spokojnie wszystko nagrać. Aga to niewątpliwie piękna kobieta z klasą, czuła się swobodnie przed kamerą. Razem ze swoją druhną otworzyły szampana, aby wznieść toast za nadchodzący dzień. W dalszej części tego dnia miało miejsce błogosławieństwo rodziców i chrzestnych- na stole stał pięknie przygotowany tekst w ramce poświęcony rodzicom. Zanim młodzi przyjechali pod kościół, my byliśmy na miejscu rozkładając sprzęt w kościele. Dron szybował nad gośćmi prowadząc parę młodą do kościoła. Nasze rekordery tego dnia rejestrowały piękny śpiew chóru młodych dziewcząt, który później był bazą do stworzeniu części ślubnej. Często wzniosłej oprawy muzycznej ślubów używam w montażu, aby oddać istotę dnia, bowiem jest to przejmująca chwila. Z uśmiechem na ustach Aga i Piotr wyszli z kościoła dostając gromkie brawa. My szybko przemieściliśmy się na salę weselną w Wilkowie, gdyż tam miały mieć miejsce życzenia gości.

Bukiet róż dla ukochanej

Jak to mawiają- od progu zapowiadało się świetne wesele. Litery love klimatycznie oświetlały dom weselny Przepiórka w Szczekarkowie. Młodzi wybrali zespół o fajnych gitarowych brzmieniach oraz perkusją. Już wiedziałam jak dalej poprowadzić to w montażu. Aga ślicznie wyglądała w sukience typu syrenka, która podkreślała jej kobiecą talię. Wielką niespodzianką dla niej były życzenia od jej męża, z okazji jej urodzin, które obchodziła tego dnia. Czy to nie wspaniale mieć swoje urodziny w dnie ślubu. Piotr okazał się wielkim romantykiem i wręczył swojej już wtedy żonie bukiet czerwonych kwiatów. Prawdziwy gentleman, który z pewnością zaimponował nie tylko mi, ale i większości kobiet na tym weselu. Na co jeszcze zwracałam uwagę? Na seniorów. Oni nie zawsze przychodzą na parkiet, wolą pozostać za stołami. Ja wtedy staram się skraść kilka kadrów nie krępując nikogo, w pewnej odległości, z przyjaznym uśmiechem. Rodzina i znajomi państwa młodych okazali się zgraną paczką, było w nich wiele radości i luzu. W czasie gdy Kuba filmował biesiadę, ja przygotowywałam niespodziankę dla Państwa młodych- SAME DAY EDIT. Na szybko zmontowałam teledysk, który pokazaliśmy na rzutniku przed oczepinami. Efekt? Owacje gości. Powiem Wam- wspaniałe uczucie,. Etap montażu również mile wspominam. Kontaktowałam się z Agnieszką, wymieniałyśmy jedynie jakieś utwory na materiale ze ślubu. Para już na samym początku dodała nas do swojej prywatnej grupie ślubnej z gośćmi na facebooku, więc czułam pełne zaufanie i chęć współpracy, aby byli w pełni zadowoleni.

Zobacz inne realizacje

Otylia & Witold
Hollywood dream
Magda & Łukasz
Bardzo urokliwa para o szczerym uśmiechu
Aleksandra i Mateusz
Pina Colada
Logo #mimoments (5)

O Studio Filmów Ślubnych

W Mimoments tworzymy filmy ślubne z kinowym lookiem. Jeśli szukasz kamerzysty na swój ślub i wesele, który pokaże autentyczny klimat i emocje, które Ci towarzyszyły tego dnia – napisz do nas.

Kontakt

Copyright © 2020 – Mimoments Usługi Video Agnieszka Szmidt

Strona Internetowa zaprojektowana z ❤ przez Wzór Agencję UX

Wykorzystuję pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi marketingowych i analitycznych. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Więcej możesz przeczytać w Polityce Prywatności.