Agnieska

Przedstawiam Ci Mimoments

Studio Filmów Ślubnych

Nazywam się Agnieszka i jestem głównym kołem napędowym Mimoments Studio Filmów Ślubnych. Kamerowanie i montaż to moje dwie supermoce. Współpracuję ze swoim partnerem życiowym Kubą, który jest drugim operatorem w zespole. Oprócz nas możesz też poznać Tomka i Janusza – specjalistów od dronów, którzy zatroszczą się o bezpieczeństwo nad głowami Twoich gości.

Kamerzysta weselny od kulis

Mam wyczulone zmysły, artystyczną duszę i to staram się przekładać na moje filmy ślubne. Lubię muzykę filmową takich kompozytorów jak Ennio Morricone czy nasz polski Michał Lorenz. Mój ulubiony film to między innymi „Pachnidło”.

Nasza filozofia

Stawiamy w swoich filmach na klimat. Towarzyszymy Ci podczas ceremonii i zabawy. Atmosfera jaka panuje w kościele i podczas wesela udziela się też nam. Łapiemy ujęcia, które nie zawsze mogłeś widzieć na własne oczy. Później siadamy do montażu i wyławiamy wszystkie momenty, które najlepiej opowiedzą Twoją historię.

Pasjonaci wideofilmowania
weseli i ślubów

Staramy się, aby w naszych filmach była radość, wzruszenie, szepty, pocałunki, emocje związane z weselem. W efekcie końcowym chcemy pokazać ten dzień jeszcze piękniejszym niż mogło Ci się wydawać.

Młody i doświadczony zespół

Z kamerą zaprzyjaźniliśmy się już kilka dobrych lat temu. Tworzyliśmy filmy biznesowe, korporacyjne, reklamy, uroczystości rodzinne, ale od dwóch lat skupiamy się wyłącznie na wideofilmowaniu ślubów i wesel. To stało się naszą specjalnością i w tym się spełniamy.

Realizacje Filmów Ślubnych

Tak powstają wymarzone filmy i teledyski ślubne. Sprawdź nasze realizacje. 

Milena i Mikołaj
Moja oaza spokoju
Aneta & Przemysław
Rajski ogród
Emila & Maciek
Rezydencja w Szczerym Polu
MIMOMENTS studio filmów ślubnych
Logo #mimoments (5)

O Studio Filmów Ślubnych

W Mimoments tworzymy filmy ślubne z kinowym lookiem. Jeśli szukasz kamerzysty na swój ślub i wesele, który pokaże autentyczny klimat i emocje, które Ci towarzyszyły tego dnia – napisz do nas.

Kontakt

Copyright © 2020 – Mimoments Usługi Video Agnieszka Szmidt

Strona Internetowa zaprojektowana z ❤ przez Wzór Agencję UX

Wykorzystuję pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi marketingowych i analitycznych. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Więcej możesz przeczytać w Polityce Prywatności.