Bardzo urokliwa para o szczerym uśmiechu

Magda & Łukasz

Odtwórz wideo
Zobacz historię Pary

Zanim powiesz TAK

Łukasz i Madzia- niezwykle urokliwa, swobodna i wciąż uśmiechnięta para. Byliśmy niezwykle zaszczyceni, że zdecydowali się na nas. Para wybrała dla siebie opcję z dwoma kamerzystami na ślub i wesele. To była słuszna decyzja, gdyż ta opcja daje większe możliwości nie tylko na ujęcia z kilku kadrów, ale także na różnorodność w optyce. Państwo młodzi przy wyjściu z kościoła zostali przywitani szpalerem z kasków rugbystów- to drużyna Pana młodego zrobiła mu niespodziankę. Łukasz i Magda zdecydowali się na reportaż 90 minut+ plener innego dnia, z którego powstał oddzielny clip. Co wzbudziło we mnie wielkie uznanie dla tej pary? Na swoim przyjęciu weselnym mieli miejsce upamiętniające swoich bliskich zmarłych.

Rodzina na pierwszym miejscu

Razem z nami pracowało dwóch fotografów. Było to wesele w stylu klasycznym, dominowała biel i złoto. Madzia zdecydowała się na suknię typu syrenka, co świetnie podkreślało jej figurę. Łukasz w pełnej elegancji, pod muchą. Tego wieczoru został także wyemitowany film dla rodziców, jaki Magda i Łukasz przygotowali na ten dzień. Andrea Bocelli wraz z synem zabrzmieli w głośnikach z sentymentalnym utworem o rodzicielstwie. Tego dnia był czas na sentyment, łzę w oku, ale i przede wszystkim wspólną zabawę jaką zapewniał zespół na żywo. Zadbaliśmy o to, aby ta muzyka dobrze wybrzmiała także później podczas oglądania filmu, nagrywając ją na oddzielny rekorder.

Słodkie nieba

Na plener ślubny umówiliśmy się innego dnia. Para wybrała otoczenie Pałacu w Kozłówce obok Lublina. Zdecydowanie pasowali do sesji w stylu pałacowym z włoskim utworem w tle. Nasz plener trwał około godziny. Na parkiecie dominowały różne kolory świateł, co uplastyczniało tańczące postaci i wzmacniało pozytywne wibracje na parkiecie. Znalazł się także czas na wspólną sesję z fotografem, do której dołączył i nasz operator, aby uchwycić radośnie spędzony czas przy pozowaniu do zdjęć. Nasza realizacja zakończyła się o godzinie 1 w nocy, po oczepinach.

Zobacz inne realizacje

Kinga i Jarek
Przepiękny ślub w plenerze
Katarzyna & Dariusz
Let's celebrate
Aleksanda & Łukasz
Królewski ślub w zamku w Krasiczynie
Logo #mimoments (5)

O Studio Filmów Ślubnych

W Mimoments tworzymy filmy ślubne z kinowym lookiem. Jeśli szukasz kamerzysty na swój ślub i wesele, który pokaże autentyczny klimat i emocje, które Ci towarzyszyły tego dnia – napisz do nas.

Kontakt

Copyright © 2020 – Mimoments Usługi Video Agnieszka Szmidt

Strona Internetowa zaprojektowana z ❤ przez Wzór Agencję UX

Wykorzystuję pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi marketingowych i analitycznych. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Więcej możesz przeczytać w Polityce Prywatności.